Firma B&M PARTNERS to zespół niezależnych ekspertów skupionych wokół stowarzyszenia Forum Inicjatyw Gospodarczych (FIG), działający na terenie całego kraju. Jako niezależni konsultanci (często pracownicy naukowi) stanowią podstawę zespołów projektowych, na których to opiera się filozofia działania grupy. Zespoły te tworzone są w zależności od indywidualnych potrzeb poszczególnych projektów: od profilu branżowego, zakresu inwestycyjnego oraz lokalizacji. Zapewnia to wysoką specjalizację pracy oraz skuteczność.

B&M PARTNERS to kompleksowa obsługa projektów inwestycyjnych od koncepcji, poprzez opracowanie całościowej dokumentacji, zarządzanie projektem, do finalnych rozliczeń . Specjalizujemy się w projektach inwestycyjnych dla przedsiębiorstw i jednostek samorządów terytorialnych. Skutecznie aplikujemy również w projektach tzw. miękkich. Posiadamy w swoim dorobku liczne, zrealizowane projekty inwestycyjne, opracowania strategii rozwoju gmin i przedsiębiorstw.

Obecnie B&M PARTNERS to jeden z liderów na rynku doradztwa europejskiego. Opracowujemy pełną dokumentację na potrzeby pozyskania środków z UE zarówno dla samorządów, przedsiębiorstw komunalnych i prywatnych, dla służby zdrowia oraz podmiotów z sektora nauki, oświaty i kultury, jak i dla sektora rolno-spożywczego. Świadczymy kompleksowe doradztwo związane z zarządzaniem projektami.

W gronie naszych klientów znajdują się zarówno duże spółki międzynarodowe i polskie, jak i mniejsze, będące dopiero w fazie rozwoju. Wszystkim Klientom służymy z równym zaangażowaniem i zapewniamy najwyższy standard usług.

Prezes Zarządu Jerzy Bryk:

Praca zespołu rozpoczyna się od wypracowania najlepszych założeń inwestycyjnych zgodnych z celami programowymi czyli "burzy mózgów". Nasze przemyślenia przedstawiamy Inwestorowi i określamy tzw. "punkty krytyczne projektu". Inwestor przy naszej pomocy weryfikuje swoje szanse i podejmuje ostateczną decyzję. Działamy tak od kilku lat, starannie dobieramy partnerów do każdego projektu. Wspomagamy się również pracownikami naukowymi. Pozwala nam to lepiej zrozumieć założenia projektowe oraz weryfikować zakres inwestycyjny. Inwestorzy dzięki temu mogą na nowo określić cele i priorytety biznesowe, a także kierunki rozwoju.Zarząd:
Prezes Zarządu: Jerzy Bryk
Wiceprezes Zarządu: Łukasz Mazur

Chętnie na nie odpowiemy.Skontaktuj się z nami

Dla Nich mieliśmy okazję pracować
i jesteśmy dumni z Ich zaufania.
zobacz listę naszych Klientów

Wszelkie prawa zastrzeżone dla B&M Partners
wykonanie: reczek.net